Rozwiąż konkurs czytelniczy PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 12:02

Pierwszego czerwca przypada Dzień Dziecka. W tym roku z powodu pandemii nie możemy się wspólnie spotkać na festynach czy piknikach, w związku z tym Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Paszowicach ogłaszają konkurs czytelniczy.

Zadaniem uczestników konkursu będzie poprawne napisanie tytułów książek dla dzieci i młodzieży, które zostały celowo pozamieniane. Wykaz tytułów znajduje się na stronach: gok.paszowice.pl; facebook Biblioteka Paszowice, FB Biblioteka w Sokolej. Poprawne odpowiedzi proszę dostarczyć w dniach od 1 do 3 czerwca do Biblioteki Publicznej w Paszowicach lub do Filii Biblioteki w Sokolej. Na odważnych czekają słodkie nagrody i upominki.

Uwaga: Autorzy trzech pierwszych prac zostaną dodatkowo nagrodzeni!

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym z terenu Gminy Paszowice. Biblioteki czekają na dzieci od 1 do 3 czerwca.

Popraw błędnie podane tytuły

Tu wpisz poprawne tytuły

Szatan z szóstej klasy

Ania z zielonego lasu