Chełmy w obiektywie 26. edycja PDF Drukuj Email
środa, 27 maja 2020 09:29

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych we Wrocławiu Oddział Legnica-Myślibórz oraz Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach zapraszają wszystkich chętnych do udziału w XXVI edycji Konkursu Fotograficznego CHEŁMY w OBIEKTYWIE.

Celem kolejnego XXVI Konkursu jest promowanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych poprzez prace wykonane przez fotografów – amatorów na terenie Parku Krajobrazowego „CHEŁMY” lub w jego otulinie. Termin nadsyłania prac konkursowych mija dnia 27 listopada 2020 r. Ogłoszenie wyników, otwarcie wystawy nastąpi 11 grudnia 2020 r.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: junior (do 18 lat) i senior (powyżej 18 lat). Uczestnik może przesłać maksymalnie 10 sztuk prac, w minimalnym rozmiarze 15x21mm, w technice kolorowej lub czaro-białej. Do każdej z nich należy dołączyć następujące dane autora: imię, nazwisko, adres, wiek, numer telefonu, krótki opis zdjęcia, miejsce i datę wykonania. Prace, w sztywnym opakowaniu, opatrzone dopiskiem: Konkurs fotograficzny „Chełmy w obiektywie” należy przekazać organizatorom do dnia 27 listopada 2020 r. O wynikach konkursu Organizator poinformuje zwycięzców konkursu na podany przez autorów fotografii adres. Informacja o formie wręczenia nagród i prezentacji nagrodzonych prac zostanie umieszczona na stronie Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych Oddział Legnica – Myślibórz: www.dzpk.pl .

Adres organizatorów:

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Legnica, Myślibórz 11, 59-411 Paszowice ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; tel. 768708002,www.dzpk.pl).

Gminny Ośrodek Kultury, 59-411 Paszowice nr 142; (tel. 768701113; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; www.gok.paszowice.pl).

Serdecznie zapraszamy!